pHlush powder na prekyslenie žalúdka

Tráviace ťažkosti spojené s prekyslením žalúdka (aj žalúdočná dyspepsia) sa prejavujú bolesťou žalúdka či nevoľnosťou, často po jedle. Môžu zasiahnuť kedykoľvek, ale najčastejšie k tomu dochádza krátko po jedle.

Prekyslenie žalúdka je úplne prirodzené a čas od času sa prihodí väčšine ľudí. Môžete ním trpieť niekoľkokrát do roka, prípadne symptómy pozorovať pravidelne. Nepríjemný pocit alebo bolesť pri zažívacích ťažkostiach môžu byť mierneho, ale takisto závažnejšieho charakteru a môžu trvať niekoľko minút, ale aj niekoľko dlhých hodín.

Nadmerné a dlhodobé okyslenie v tráviacom trakte spôsobuje zahlienenie, ktoré môže spôsobiť preťaženie a zápal. Ďalším problémom, ktorý sa často vyskytuje v čreve, je prítomnosť nestráveného proteínu.

Vitamín C (kyselina askorbová) hrá dôležitú úlohu pri odstraňovaní týchto nepríjemných proteínov. Vo väčšine prípadov sa treba vyhnúť kyselinám, ale práve kyslá povaha vitamínu C mu dáva schopnosť zmäkčiť a uvoľniť bielkoviny a ďalšie látky, ktoré zostali v čreve. To umožňuje telu zbaviť sa nestráveného jedla, ktoré mohlo v čreve stagnovať po dlhšiu dobu.

Aby sme sa tešili dobrému zdraviu, musíme dodržiavať niekoľko pravidiel, ako je zdravá strava, dostatok tekutín, vyvážený životný štýl a pravidelné fyzické cvičenia, ale to, čo udržuje naše telo zdravé, je udržiavať stabilnú acidobázickú rovnováhu v celom tele. K tomu Vám dopomôže produkt pH Base.

Základné prírodné koncepcie zdravia sa úplne stratili. Každý rok zomierajú milióny ľudí a desiatky miliónov zbytočne trpia, pretože nedodržiavajú prirodzené zákony bytia a sú liečení zastaranými a neprirodzenými metódami, ktoré sa vyhýbajú skutočnej príčine akejkoľvek choroby.

Acidóza a toxikóza sú primárnymi príčinami všetkých chorôb a primárne príčiny sú vždy spojené s kyslými elektronickými pohybmi, toxicitou, preťažením a podvýživou. Zbavte telo týchto jedov a napravte svoje životné návyky aj za pomoci pHlush powder a dobré zdravie sa vám znovu vráti.

Nárast mikroorganizmov alebo choroboplodných zárodkov je úspešný len vtedy, keď sa naše telá degenerujú do silne kyslého a znečisteného prostredia a náš imunitný systém bude oslabený. Kyslé prostredie môže skutočne spôsobiť iba rozpad ľudskej bunky a tkaniva v kyslom hostiteľovi a baktérie sú produktom rozpadu tejto bunky a tkaniva.

V čistom a zdravom ľudskom tele nedochádza k rozpadu ľudskej bunky a zrodeniu baktérií. Skôr ako kyseliny môžu oslabiť naše orgány a žľazy toxicitou, preťažením alebo zlou výživou a skôr, ako môžu naše časti tela zlyhať, musíme zmeniť našu normálnu zdravú vnútornú chémiu.

Najdôležitejším bodom, ktorý tu treba pochopiť, je to, že choroboplodné zárodky nespôsobujú ťažkosti, ktoré sú produktom bunkovej transformácie. Je to kyselina, ktorá štiepi ľudské bunky, nie baktérie. Je to kyselina, ktorá spôsobuje chorobu, nie baktérie alebo kvasinky.

Existuje iba jedna choroba a jedna príčina - prekyslenie krvi a tkanív v dôsledku nesprávneho spôsobu života, jedenia a myslenia.

alkalinehealth.com.au