Bylinné koncentráty - Výpredaj

Suché bylinky sú veľmi všestranné látky, ktoré poskytujú mnoho rôznych spôsobov konzumácie v závislosti od toho, ako sú rafinované alebo pripravené na použitie.

Je pravdepodobné, že ak ste vyskúšali staromódny spôsob užívania svojich bylín, pravdepodobne by ste ich chceli vyskúšať aj inak. A hej, nemôžeme si nič vyčítať ... koniec koncov, rozmanitosť je korením života a zaslúžime si vychutnať všetko, čo tieto bylinky ponúkajú.

Pokiaľ ide o suché bylinky a sušené púčiky a kvety, skoro všetci vieme, s čím máme čo do činenia a čo môžeme čakať. Ale čo je to presne koncentrát?

Krátka verzia znie: koncentrát je jednoducho koncentrovaná verzia vašich suchých bylín, vytvorená rôznymi spôsobmi extrakcie a prírodného spracovania na extrakciu všetkých druhov úžasných olejov, organických zlúčenín, aktívnych zložiek a terpénov, ktoré sú príliš známe ( a celkom úžasná) aróma!

Tieto koncentráty môžu mať rôzne formy vrátane kolofónie (je tuhý destilát terpentínovej silice vodnou parou zo živice ihličnatého stromu), kvapiek, sirupu, šťavy i tabliet.

Tento výsledný extrakt je oveľa silnejší ako sušené kvety a púčiky a obsahuje až o 95% viac aktívnych látok, ktoré poznáme a milujeme.