Oregano olej proti baktériám, vírusom a parazitom 90kps

Kód tovaru: NOW0004732
Oregano olej proti baktériám, vírusom a parazitom 90kps
Účinný pomocník proti baktériám a parazitom
Cena: 19,99 €
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Značka: Now Foods
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Kapsule sú vyrobené z oregánového, zázvorového a feniklového oleja. 

  • Sú zdrojom pre človeka významných látok, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudské zdravie.
  • Pomáhajú v boji proti baktériám, vírusom a parazitom. 

Oregano olej sa získava z oregána, ktoré je veľmi obľúbeným korením v kulinárstve. Má jemne pikantnú špecifickú chuť a upokojujúcu arómu. Kapsule z oregánového oleja sú zdrojom až 55% karvakrolu. Táto látka je známa pre pomocné účinky proti mikroorganizmom a parazitom. Oregano olej obsahuje tiež esenciálne oleje tymol a borneol, kyselinu roznarínovú, vitamíny C a A, steroly, flavonoidy a terpenoidy. Vďaka zloženiu sa môže pochváliť antioxidačnými účinkami. 

Pozitíva Oregano oleja:

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku Oregano olej cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív. Z celkového zloženia látok obsahuje 55% karvakrolu pomáha v boji proti rôznym závažným mikroorganizmom je zdrojom vitamínov A a C 

Zloženie: oregánový olej 181 mg (min. 55% karvakrol), zázvorový olej 17,6 mg, olej z feniklu obyčajného 19,3 mg, extra panenský olivový olej, želatína, glycerín, voda, gastrorezistentný obal, karob.

Dávkovanie: 1 kapsula 1-2 krát denne počas jedla. Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosah malých detí. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Poradňa