Kurkumín 500 mg FORTE 60 proti zápalom 60 tbl.

Kód tovaru: WN00003543
Kurkumín 500 mg FORTE 60 proti zápalom 60 tbl.
Kurkumín 500 mg FORTE 60 proti zápalom 60 tbl. Kurkumín 500 mg FORTE 60 proti zápalom 60 tbl.
Kurkumín 500 mg je kombinácia protizápalových látok ktoré sú veľmi užitočné pri znižovaní zápalu spojeného s rôznymi zápalovými stavmi.
Cena: 19,80 € s DPH (16,50 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Kurkumín 500 mg je kombinácia protizápalových látok ktoré sú veľmi užitočné pri znižovaní zápalu spojeného s rôznymi zápalovými stavmi. Kurkuma je korenie, ktoré obsahuje dôležitú zlúčeninu zvanú kurkumín. Kurkumín je svetložltý flavonoid prítomný v ďumbierových koreňoch. Získava sa hlavne extrakciou z podzemnej hľuzy (pakoreňa) rôznych druhou ďumbierových rastlín rodu kurkuma, hlavne Kurkuma dlhá (Curcuma longa).

Zloženie: Kurkuma extrakt (Curcuma longa) (podzemok) (95% kurkumín) 300 mg, Bromelain extrakt (Ananas comosus) (stopka) 150 mg.

Ostatné zložky:Dihydrát fosforečnanu vápenatého, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný stearát horečnatý stupeň (mazivo), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom ak sa vyskytnú poruchy zažívania, alebo ak sa vám/máte v anamnéze žlčové kamene, prekážky žlčových ciest a/alebo žalúdočné vredy alebo ak užívate lieky na riedenie krvi. Neužívajte pred operáciou, alebo ak máte poruchu krvnej zrážanlivosti alebo ste v minulosti mali cievnu mozgovú príhodu alebo ak ste alergickí na ananás alebo ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: dospelí 1 kapsula denne spolu s jedlom.

Veľkosť balenia: 60 | Forma: kapsuly

Poradňa