Probiotiká Komplet 10 mld. 40tbl.

Kód tovaru: WN00003844
Probiotiká Komplet 10 mld.  40tbl.
Riešenie chronických problémov, zápalov, alergií a kvasinkových infekcií.
Cena: 17,88 € s DPH (14,90 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Kompletné Probiotiká 10 mld. kmeňov Webber Naturals obsahujú probiotické mikrokapsuly, aby bola zaistená maximálna aktivita 10 miliárd aktívnych buniek.

Kto by mal používať probiotiká? Každý, kto sa usiluje o zachovanie dobrého stavu organizmu, od detí až po seniorov, muži a ženy. Obsahuje 3 kmene laktobacilov a 2 kmene bifidobaktérií. Niektoré kmene Bifidobacterium sú považované za dôležité probiotiká a sú používané v potravinárskom priemysle. 

Rôzne druhy alebo kmene bifidobaktérií pôsobia radom blahodárnych účinkov na organizmus, vrátane regulácie črevnej mikrobiálnej homeostázy (fyziologické procesy udržujúce rovnováhu vnútorného prostredia organizmu). Z tohto kmeňa bifidobacterium obsahuje výrobok Probiotiká Komplet tieto: Bifidobacterium breve a Bifidobacterium longum. Lactobacillus, ide o hlavnú časť baktérií mliečneho kvasenia, ktoré premieňajú laktózu a iné cukry na kyselinu mliečnu. 

U ľudí sa nachádzajú v pošve a tráviacom trakte, kde tvoria časť z črevnej mikroflóry. Laktobacily môžu byť tiež použité na obnovenie určitej fyziologickej rovnováhy, ako aj vo vaginálnom ekosystéme. Do tejto skupiny patria Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus.

Priaznivé účinky Probiotiká Komplet 10 mld. kmeňov: obsahuje 3 kmene laktobacilov a 2 kmene bifidobaktérií na obnovenie rovnováhy blahodárne pôsobia na črevnú mikroflóru Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku PROBIOTIKÁ cítia lepšie a pocítili aj ďalšie pozitíva. 

Zloženie: Bifidobacterium breve 1.5 mld., Bifidobacterium longum 1.5 mld,, Lactobacillus acidophilus 1.5 mld., Lactobacillus casei 3 mld., Lactobacillus rhamnosus 2.5 mld. Prídavné látky: zemiakový škrob, vegetariánska kapsula (sacharidová guma, čistená voda), rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý, kyselina askorbová 

Dávkovanie: 1-2 tablety denne, najlepšie s jedlom 

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s imunologickými problémami. 

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Veľkosť balenia: 40 kapsúl, nie je potrebné uchovávať v chlade

Poradňa