Probiotiká pre ženy + brusnice pre ochranu močových ciest a ženského zdravia 45tbl.

Kód tovaru: WN00003213
Probiotiká pre ženy + brusnice pre ochranu močových ciest a ženského zdravia 45tbl.
Účinkujú na infekcie močových ciest a vaginálne infekcie.
Cena: 16,90 € s DPH (14,08 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Dámske Probiotiká + brusnice 5mld./200 mg Webber Naturals. obsahujú 5 bakteriálnych kmeňov čo je 5 miliárd aktívnych buniek, aby pokryli celý črevný trakt, ale aj vaginálnu oblasť. Obsahujú tiež extrakt brusnice, aby sa zabránilo nezdravým baktériám "držať" sa na stenách močového ústrojenstva. 

Lacobacillus rhamnosus 1,5 mld. je schopný prežiť v kyselinách, žlči žalúdka a čriev, podporuje tráviaci trakt a rovnováhu črevnej mikroflóry. Lactobaciluss acidophilus 1,5 mld. vytvára kyslé prostredie nevhodné pre škodlivé organizmy a asistuje pri rozklade potravy. Lactobacillus casei 0,75 mld., producent enzýmu amylázy (enzým vyvolávajúci štiepenie škrobu na jednoduchšie cukry) a je považovaný za bezpečné probiotikum pre ľudskú spotrebu. 

Bifidobacterium longum 0,75 mld. je probiotická baktéria s dlhým zoznamom výhod, najmä pre hrubé črevo, bežne vyskytuje u dospelých a detí v tráviacom trakte a v ženskej vaginálnej oblasti. Produkuje kyselinu octovú, etanol, kyselinu mravčiu a kyselinu jantárovú, ktorá sa podieľa na výrobe energie v tele. A nakoniec Lacobacillus fermentum 0,5 mld. dokáže priaznivo ovplyvňovať hladinu cholesterolu v krvi a je prospešný pre imunitný systém.

Priaznivé účinky Dámske Probiotiká + brusnice 5mld./200 mg:

  • obsahujú 5 bakteriálnych kmeňov
  • extrakt brusnice pomáha chrániť močové ústrojenstvo
  • podporuje správne trávenie a vaginálnu mikroflóru
  • NEVYŽADUJE SKLADOVANIE V CHLADNIČKE.

Zloženie: 5 miliárd aktívnych buniek (Lacobacillus rhamnosus 1,5 mld., Lactobaciluss acidophilus 1,5 mld., Lactobacillus casei 0,75 mld., Bifidobacterium longum 0,75 mld., Lacobacillus fermentum 0,5 mld.), brusnicový extrakt 36:1 200 mg Pomocné látky: zemiakový škrob, želatína, stearan horečnatý, kyselina askorbová. Dávkovanie Dámske Probiotiká: 1 kapsulu 3 krát denne najlepšie s jedlom. Upozornenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, osoby s obličkovými kameňmi, s prípravkami na riedenie krvi a tráviacimi ťažkosťami. 

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Veľkosť balenia: 45 kapsúl

Webber Naturals získal od spokojných zákazníkov hodnotenie ako najlepšie kanadské produkty.

 

Poradňa