Webber Naturals Alfa lipoová kyselina 100 mg pre zdravie mozgu, srdca, pečene a očí 60kps

Kód tovaru: WN00003128
Webber Naturals Alfa lipoová kyselina 100 mg pre zdravie mozgu, srdca, pečene a očí 60kps
Webber Naturals Alfa lipoová kyselina 100 mg pre zdravie mozgu, srdca, pečene a očí 60kps Webber Naturals Alfa lipoová kyselina 100 mg pre zdravie mozgu, srdca, pečene a očí 60kps
Alfa lipoová kyselina je príbuzná vitamínom radu B, je kľúčovým antioxidantom a kľúčovým faktorom látkovej premeny (hlavne ketokyselín).
Cena: 9,20 €
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Webber Naturals Alfa lipoová kyselina je príbuzná vitamínom radu B, je kľúčovým antioxidantom a kľúčovým faktorom látkovej premeny (hlavne ketokyselín). Telo ju prijíma z potravy a súčasne si ju samo vyrába. U diabetikov, osôb s ochorením pečene, obličiek a nervovej sústavy a osôb užívajúcich alkohol, nikotín a ďalšie návykové látky, je alfa lipoická kyselina v tele v deficite a preto je potrebné ju doplňovať. Alfa lipoická kyselina recykluje všetky dôležité antioxidanty (glutatión, koenzým Q 10, vitamíny C a E atď.), je nepostrádateľná obzvlášť pre zdravie mozgu, srdca, pečene a očí, pre tvorbu červených krviniek a ochranu genómov, zlepšuje využitie cukrov a zvyšuje svalovú energiu.

Zloženie: Alpha-Lipoic Acid 100 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný-grade stearáthorečnatý (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte cukrovku, alebo ak užívate lieky, ktoré môžu mať vplyv na hladinu cukru v krvi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 2 kapsule 3 krát denne aspoň 30 minút pre jedlom.

Veľkosť balenia: 60 | Forma: kapsuly

Poradňa