Webber Naturals Cold Atak 36% oregano oil 60 tabliet

Kód tovaru: WN00003790
Webber Naturals Cold Atak 36% oregano oil 60 tabliet
Cold-A-Tak + Oregánový olej 36% bojuje proti baktériam, plesniam, kvasinkám a parazitickým infekciám. Tiež bojuje proti zápalovým stavom ako je artritída, sínus alebo bronchitída.
Cena: 13,15 €
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Webber Naturals Cold-A-Tak + Oreganový olej 36% 60 tbl.

Oregano je starobylá kulinárska bylina. Bola dobre známa a používaná v starovekom Egypte a používali ju aj bylinkári / lekári. Jedna z jeho aktívnych zložiek - karvakrol - je mimoriadne silnou antimikrobiálnou látkou. Je potvrdená schopnosť pôsobiť proti kŕčom, baktériám a plesňový infekciám, využíva sa aj v liečbe pľúcnych a tráviacich chorôb. Cold-A-Tak + Oregánový olej 36% bojuje proti baktériam, plesniam, kvasinkám a parazitickým infekciám. Tiež bojuje proti zápalovým stavom, ako je artritída, sínus alebo bronchitída.

Zloženie: oregano olej (Orignanum vulgare) (36% karvakrol) 27,5 mg, vitamín E 1 mg (1,49 IU), organický olivový olej

Ďalšia zložky: želatína, glycerín, čistená voda, organický za studena lisovaný extra panenský olivový olej.

Upozornenie: Neužívajte ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Prestaňte používať, ak sa u vás objavia gastro-intestinálne ťažkosti. Ukladajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Dospelí, 1 tableta denne s jedlom. Užívať niekoľko hodín pred alebo po užití doplnkov, ktoré obsahujúželezo, zinok, vápnik, alebo meď.

Veľkosť balenia: 60 | Forma: tablety

Poradňa