Anthyllis prírodná bio kozmetika

Talianska prírodná bio kozmetika a drogéria ANTHYLLIS a BABY ANTHYLLIS ponúka výlučne prírodné a čisté produkty pre deti a dospelých.  Zahŕňa kompletnú starostlivosť o pleť a osobnú hygienu doplnenú o pracie a umývacie prostriedky. Kompletná produktová rada je certifikovaná agentúrou ICEA, podľa " Eco Bio Cosmetics Standard " a je v súlade s medzinárodnými normami "Stop testovanie na zvieratách". Opaľovacie krémy nezaťažujú morský ekosystém a získali najvyšší rating A+++ TOP ECO FRIENDLY podľa protokolu EcolCare.


Produktová rada prírodnej kozmetiky ANTHYLLIS ponúka 15 výrobkov pre starostlivosť o vlasy, tvár a telo dospelých. Dva druhy krému na tvár, hydratačný pleťový krém a antiage pleťový krém, čístiaci pleťové mlieko, telové mlieko,  šampón na denné použitie, šampón na mastné vlasy, šampón proti lupinám, šampón a sprchový gél 2v1, sprchové gély viacerých druhov, gél na intímnu hygienu, čistiaci gél na tvár, opaľovacie krémy s UV filtrom viacerých druhov.Produktová rada prírodnej bio kozmetiky BABY ANTHYLLIS ponúka 8 výrobkov pre deti, dojčatá a miminká. Telový olejček, hydratačný krém, penu do kúpeľa, gél na umývanie, ochranný krém proti hmyzu, zubná pasta, čistiace obrúsky a zinkový krém.

Produktová rada ekologických pracích a umývacích prostriedkov BABY ANTHYLLIS zahŕňa 4 produkty. Prírodný prášok na dezinfekciu bielizne je diamant medzi produktami. Po jeho použití pri praní netreba následne prádlo žehliť kvôli dezinfekcii.  Gél na pranie na čisto prírodnej báze,  umývací prostriedok na detské riady a potreby, univerzálny čistič do domácnosti.

Žiadna položka