Avita - prírodné doplnky výživy

Staráme sa o tých, ktorí sa o seba starajú

Sme spoločnosťou, ktorej záleží na kvalite života každého človeka. Vieme, aké dôležité sú v tomto kontexte zdravie, kondícia a entuziazmus, preto prinášame doplnky výživy, ktoré pomáhajú podporiť a udržať si fyzickú aj psychickú pohodu a odolnosť. Samozrejme, doplnky nenahradia plnohodnotnú životosprávu, ale pomáhajú udržiavať rovnováhu – dnes takmer neznámu veličinu. Veď stačí, aby sme raz kvôli starostlivosti o svojich blízkych alebo kvôli pracovným povinnostiam zanedbali pravidelnú stravu, dostatočný pitný režim, spánok alebo šport a už je rovnováha narušená.
AVITA ponúka riešenie vo forme jedinečných doplnkov výživy. Ich výnimočnosť tkvie v kombinácii vzácnych darov prírody a vedeckého pokroku. Všetky naše produkty na podporu a udržanie dobrého života sú vyrobené výhradne z prírodných surovín, pričom dbáme na to, aby neboli zaťažené nepriaznivými vplyvmi životného prostredia. Samozrejme, aj pri ich spracovaní kladieme dôraz na kvalitu, aby si aktívne látky z prírody udržali svoju silu a ich efekt znásobujeme na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti medicíny, nutričných doplnkov a prírodného liečiteľstva. Pre zachovanie sily prírody, znásobenej poznaním ľudstva, nie sú naše doplnky výživy zaťažené prídavnými látkami ako sú dochucovadlá alebo farbivá a sú zabalené v recyklovateľných obaloch.

Zvlášť sme hrdí na naše lipozomálne doplnky výživy, ktoré fungujú na báze nanotechnológie a na rozdiel od väčšiny iných doplnkov sa takmer stopercentne vstrebávajú v čreve a odtiaľ putujú na to miesto v organizme, kde sú reálne užitočné.

Na všetky naše produkty poskytujeme 100 percentnú záruku, pretože vieme, že sú bezpečné, fungujú a pomôžu zlepšiť život vám aj ľuďom, na ktorých vám záleží. Výživové doplnky AVITA sa vyrábajú pod kontrolou Štátnej agentúry pre výživu a liečivá (DFA) a sú certifikované v celej Európskej únii.

Starajte sa o svoje telo, vaše telo vám to vráti!

Žiadna položka