Dr. Jentschura

Nemecká firma P. Jentschura sa zaoberá činnosťami v oblasti ochrany tela a výroby zásadotvorných potravín. Sídlo spoločnosti Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Firmu Jentschura International GmbH založil dňa 1. októbra 1993 priemyselný obchodník, drogista, knižný autor a prírodovědec Peter Jentschura so svojou matkou Margarétou a synom Robertom.

V súčastnej dobe zamestnáva náš podnik viac ako 100 zamestnancov a spolupracovníkov a okrem silného nemeckého trhu zásobuje aj susedné európske krajiny, ďalej Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Spoločnosť Jentschura International GmbH nie je aktívny iba ako výrobca a predajca originálnych, vysoko hodnotných produktov, ale tiež sa pokladá za centrálu pomocných informácií, ktoré ďalej predáva svojim zákazníkom.

Snažíme sa vždy optimálne riešiť problémy a uspokojovat priania a potreby našich zákazníkov. Snažíme sa neustále získavať najnovšie znalosti z odboru našej činnosti a tieto posúvať ďalej našim zákazníkom. Našou snahou je potreba uspokojiť ľudskú potrebu a zdravie.

K našej filozofii patri tiež snaha chrániť životné prostredie a preto vytvárame aktivity, ktoré obmedzujú baliace prvky na minimum, redukujú tvorbu odpadu. Naše produkty obsahujú suroviny, ktoré pochádzajú z kontrolovaného bio-pestovania alebo zberu divoko rastúcih rastlín.

Samozrejmosťou sú tiež optimálne schopnosti dodávky a poradenské a servisné služby, spojené s priateľským prístupom k našim zákazníkom. Týmito službami a hodnotami, ktoré majú zvláštny vplyv na vznik medziľudských vzťahov. 

Naša firma je certifikována podľa normy ISO 9001. Je to pre nás samozrejmosť, ktorá vyplývá zo záväzku voči našim zákazníkom zaistiť absolutnu kvalitu našich produktov a služeb.

Tým

K úspechu patria nápady a k ich uskutočneniu múdri a odvážni ľudia. Jedne smelá myšlienka bola pohonnou silou dvoch drogistou, prírodovedcov a spisovateľov Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Celkom v duchu svojho ciela "mens sana in corpore puro" sa títo dvaja „poslední druidi" ponorili do dlhovekých výskumných prác na poli zásaditej starostlivosti o telo a vývoji rastlinnej zásadotvornej stravy tvoriacej prebytky minerálnych a vitalizujúcich látok.

Títo dvaja muži stoja ako najvyššia inštancia na vrchole firmy Jentschura International GmbH. Ich mazelky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazne prispievajú bohatou podporou a účasťou na veľtrhoch a výstavách k dobrej povesti a vysokému stupňu všeobecnej známosti produktov firmy P. Jentschura.