Elevita

ELEVITA je spoľahlivá, flexibilná a inovatívna spoločnosť pôsobiaca v Litve od roku 1998. Hlavnou činnosťou spoločnosti je veľkoobchod a maloobchod s kozmetikou a parfumérstvom.

V zozname výrobkov, ktoré predstavuje ELEVITA, vždy nájdete exkluzívne a vysoko kvalitné kozmetické, parfumérske a hygienické výrobky, ktoré nikde inde nevidíte. Neustále hľadáme, vyberáme a ponúkame vám tie najatraktívnejšie, najzaujímavejšie a najkvalitnejšie inovácie v oblasti krásy z celého sveta za veľmi atraktívnu cenu.

V záujme posilnenia našej pozície na trhu a udržania priaznivej dynamiky predaja neustále rozširujeme náš sortiment výrobkov, uvádzame na trh nové výrobky, hľadáme spôsoby, ako predstaviť tovar širokému publiku, aktívne a tvorivo prezentovať naše výrobky, uplatňovať zľavy a využívať ďalšie formy podpory predaja. Zúčastňujeme sa rôznych reklamných kampaní, výstav, organizujeme prezentácie produktov.

S cieľom oboznámiť zákazníkov s produktmi, ktoré ponúkame, intenzívne rozširujeme maloobchod a veľkoobchod. Úzko spolupracujeme s supermarketmi, obchodmi s kozmetikou, lekárňami aj s individuálnymi zákazníkmi po celej Litve. Rovnako rýchlo rozvíjame vývoz tovaru do zahraničia.

Naším cieľom je byť inovatívnou, flexibilnou a konkurencieschopnou organizáciou, ktorá rýchlo poskytuje vysoko kvalitné služby a môže ponúkať kvalitný tovar, čo dáva spotrebiteľom exkluzívny výber medzi kvalitou, rozmanitosťou a cenou produktu. Zastávame pozíciu, že uspokojenie potrieb zákazníka je prvoradé.

Hlavné konkurenčné výhody ELEVITA:

Široký a exkluzívny sortiment tovaru, atraktívne ceny a úprimné služby.
Úzke partnerstvo s výrobcami, obchodnými partnermi a pracovníkmi.
Vynikajúce znalosti a riadenie predaných výrobkov.
Bezchybná reputácia spoločnosti, stabilná finančná situácia, rast a perspektíva spoločnosti.
Vysoko kvalifikovaný zjednotený a spoľahlivý tím zamestnancov.