Elitphito

Spoločnosť "Elitphito" je spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami, vlastnou výskumnou a výrobnou základňou a odborným personálom.

Špecializácia - uvoľňovanie prírodných olejov najvyššej kvality, prvé lisovanie za studena a výroba vysoko kvalitných jedál, múky a prírodných diétnych zmesí.

Všetky výrobky sú vyrábané na nemeckom zariadení podľa nemeckej technológie, ktorá spĺňa európske požiadavky na bezpečnosť potravín a je pod stálou kontrolou akreditovaných laboratórií a štátnej normy popredných ukrajinských ústavov a laboratórií v Nemecku.

Vedecká a výrobná spoločnosť "Elitphito" bola založená koncom mája 2010. Dnes je to spoločnosť s vlastnými výskumnými a výrobnými zariadeniami, laboratórnymi a odbornými pracovníkmi, ktorá vyvíja a vyrába produkty zamerané na prevenciu chorôb, zlepšenie zdravia a kvality života - prírodný rakytníkový olej, ruže, borovicové oriešky, vlašské orechy, čierna rasca, amarat, ľan, tekvica, bodliak, melón, sezam, konope.

Vedúci spoločnosti je Nazar Alexandrovič Dziubaniuk - absolvent Štátnej akadémie v Ivano-Frankivsku. Neustále sa snažia zlepšovať svoje zručnosti.

Elitphito pracovníkov neustále zapája do výučby prostredníctvom seminárov o metodike, výmeny skúseností v Ukrajine aj v zahraničí. Práca na výrobe rôznych foriem vlastníctva, vedeckých a výskumných, farmaceutických a lekárskych nemocníc, kreatívny prístup k implementácii technologických riešení umožňuje tímu NPF "Elitphito" vyrábať vysoko kvalitné výrobky pre trh po celom svete, ako je Nemecko, Česká republika, Poľsko, Slovinsko, Austrália, USA a Kanada. Partnerstvo v oblasti miest sa aj naďalej rozširuje.