Esi

V súčasnej dobe zamestnáva náš podnik viac ako 100 spolupracovníkov a spolupracovníčok a vedľa silného vnútorného nemeckého trhu zásobuje aj susedné európske krajiny, ďalej Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH nie je aktívna len ako výrobca a predajca svojich originálnych a vysoko hodnotných výrobkov, ale pokladá sa aj za centrálu pomocných informácií, ktoré poskytuje svojim zákazníkom.

Najvyšším cieľom podnikovej politiky je maximalizácia úžitku přinášeného zákazníkom a užívateľom s úmerným zachovaním našich vlastných záujmov. Snažíme sa vždy optimálne riešiť problémy a uspokojovať priania a potreby našich zákazníkov. Snažíme sa získavať neustále najnovšie poznatky z odboru našej činnosti a tieto odovzdávať ďalej našim zákazníkom. Našou snahou je trvale uspokojovať ľudskú potrebu zdravia a krásy.

K našej filozofii patrí tiež snaha chrániť životné prostredie. K týmto aktivitám patrí obmedzenie baliacich prvkov na minimum, znižovanie tvorby odpadu a používanie surovín, ktoré pochádzajú z kontrolovaného bio-pestovanie alebo zberu divoko rastúcich rastlín.

Výrobca značky ESI, firma ESI S.p.A., vznikla roku 1975 v Taliansku. Vyrába doplnky výživy a kozmetiku. ESI využíva vo svojich výrobkoch liečivej sily aloe vera.

Výrobky sú čisto prírodnými produktmi a sú vyrobené z rastlín pestovaných bez použitia pesticídov a chemických hnojív. Spoločnosť ESI je prvým výrobcom na európskom trhu, ktorý pre svoje produkty z Aloe vera získal certifikát IASC - Medzinárodná rada pre výskum Aloe (International Aloe Science Council). Tento certifikát je zárukou čistoty a kvality výrobkov ESI.

Šťavy z Aloe vera sú navyše nositeľom ochrannej známky Certiquality, čo je akreditovaná nezisková organizácia, ktorá obchodným spoločnostiam udeľuje potvrdenie o kvalite, bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti ich produktov a šetrnosti k životnému prostrediu pri ich výrobe.