Viac ako 25 rokov skúseností

Evalar je jedným z najväčších výrobcov výživových doplnkov v Rusku už viac ako 25 rokov. V našej ponuke je viac ako 300 výrobkov na prírodnej báze. Našim poslaním je poskytnúť každému človeku príležitosť na zachovanie svojho zdravia a kvality života, prirodzenou cestou.

V čom spočíva naša výnimočnosť?

V nedotknutej časti pohoria Altaj má spoločnosť Evalar vlastné plantáže, na ktorých pestuje viac ako 30 druhov bylín, ktoré sú zdrojom najúčinnejších, čisto prírodných surovín. Ekoregión Altaj je jednou z posledných nedotknutých oblastí sveta s obrovskými zásobami sladkej vody v jazerách.

Altaj

Oblasť Altaj je jedinečná. Má viac ako 20 000 riek a jazier, väčšina z nich sú horské rieky s priezračne čistou vodou a silnými prúdmi. V mongolštine Altaj znamená "zlaté hory" a tieto sú naozaj unikátnym prírodným pokladom.
Altaj je jednou z ekologicky najzachovalejších oblastí a býva označovaná ako "zelená lekáreň" alebo "pľúca". Odľahlé oblasti si zachovali pôvodný charakter.

Naše poslanie

Evalar pomáha udržiavať vaše zdravie a zlepšovať kvalitu života tým, že ponúka prírodné a vysoko kvalitné výživové doplnky.

Naše produkty tvoria prírodné byliny z Altajských oblastí, ktoré pestujeme na vlastných veľkých plantážach. Ostatné sú získané výhradne od popredných svetových výrobcov v striktne požadovanej GMP kvalite.