Jedinečnosť prípravkov pleťovej a telovej kozmetiky STELLA je ukrytá v garancii kvality podľa osvedčených receptúr, ktoré prešli dlhodobým vývojom a testovaním, kým sa docielilo ich optimálne zloženie a požadovaná účinnosť. Kolekcia prírodnej kozmetiky STELLA splní nároky každej zákazníčky, nielen unikátnym zložením s použitím trendy" účinných látok, ale aj oku lahodným dizajnovým balením. Výrobky nie sú testované na zvieratách, a sú nositeľmi ocenenia kvality. Výrobky sú balené do recyklovateľných obalov, ktoré nepoškodzujú životné prostredie.

Okrem širokej škály kozmetických produktov horeuvedených značiek ponúkame ako ucelený program aj ďalší sortiment výrobkov potrebných pre prácu odborných kozmetičiek, masérov, pracovníkov v kúpeľnej sfére, ako aj v oblastiach zaoberajúcich sa krásou, vitalitou a zdravým životným štýlom.

Svoje znalosti si môžete u nás rozširovať i vo vzdelávacích seminároch, školeniach a špeciálnych prednáškach.

Ciele: Sme moderná a dynamicky prosperujúca spoločnosť, ktorá svoje výsledky vníma nielen ako prísľub do budúcnosti, ale predovšetkým ako záväzok a výzvu. Priali by sme si, aby ste nás vy - naši zákazníci aj naďalej pokladali za obchodného partnera, u ktorého sa môžete spoľahnúť  na vysoký štandard a kvalitné služby.

Žiadna položka