Natura Siberica

NARODENÁ V SIBÍRI - TERAZ V AUSTRÁLII
Natura Siberica ponúka Austrálčanom organické kozmetické výrobky vyrobené z jedinečných ingrediencií pochádzajúcich z nedotknutých krajín Sibíri.

Natura Siberica je prvou značkou Certified Organic Beauty založenou na divoko zbieraných bylinách a exkluzívnych prírodných ingredienciách pochádzajúcich z panenského kontinentu Sibír. S pokorou uvádzame na trh v Austrálii tento jedinečný sortiment výrobkov pre spotrebiteľov, ktorí oceňujú dôležitosť používania prírodných organických výrobkov na pokožku a vlasy.

Sibír je jedinečná oblasť sveta, kde divoká zver zostala po celé storočia nezmenená. Byliny, ktoré Sibírčania tradične používali nespočetné roky, sa z nich stali elixíry zdravia a krásy pre ruskú kráľovskú rodinu.

Ich moderná história sa začala písať v 40. rokoch 20. storočia, keď ruskí botanici Lazarev a Brekhram skúmali viac ako 4 000 rastlín a bylín a identifikovali dvanásť špeciálnych adaptogénov. Tieto jedinečné rastliny prežili dobu ľadovú prispôsobením sa jednej z najdrsnejších planét. Výsledkom je, že majú vzácne vlastnosti, ktoré prispievajú k zlepšeniu celkového blaha, a pri terapeutickom použití sú známe tým, že spomaľujú proces starnutia pokožky.

Kozmetické výrobky Natura Siberica, ktoré boli založené v roku 2007, obsahujú tieto prírodné adaptogény spolu s ďalšími sibírskymi bylinami a rastlinami, ktoré majú jedinečné zdravotné a kozmetické účinky a majú silné antioxidanty a ochranné vlastnosti.

Rada Natura Siberica používa ako základ pre všetky krémy, kondicionéry a šampóny sibírsky borovicový olej (Pinus Siberica Seed Oil). Je 5-krát bohatší na vitamín E ako olivový olej a 3-krát bohatší na vitamín F ako olej z tresčej pečene, čím posilňuje prirodzené bariéry pokožky a chráni pred škodlivými účinkami vetra, chladu a ťažkého prostredia.

Čistotu vzorcov použitých vo výrobkoch Natura Siberica zaručujú európske certifikáty ECO BIO kozmetiky ECOCERT a ICEA a Natura Siberica je ako jediná spoločnosť schválená v roku 2011 štandardom COSMOS AISBL.

Expedície Natury Siberice na Sibíri umožnili vedcom naučiť sa od miestnych kmeňov tradičné recepty s použitím týchto jedinečných bylín a kvetov, ktoré používajú na liečenie a ochranu svojho tela. Vo výrobnom procese sú tieto zložky a metódy študované a prispôsobené tak, aby vytvorili rad kozmetických výrobkov, na rozdiel od iných.

Vlastníme najväčšiu ekologickú farmu v Rusku, kde divo zbierame množstvo bylín použitých v našich výrobkoch a podporujeme pôvodné obyvateľstvo na severe Ruska a na Sibíri.

Natura Siberica získala za svoje úsilie v oblasti prírody množstvo medzinárodných ocenení. Produktové rady Natura Siberica sú dostupné po celom svete a teraz v septembri 2015 budú dostupné v Austrálii.

Natura Siberica, ktorá sa narodila na Sibíri, zmenila tajomstvá sibírskej krásy na jedinečný rad prírodnej starostlivosti o pleť.