S Orthomolom pripravený na život

Byť zdravý. Zostať zdravý. Fyzicky vporiadku. S najlepšou možnou podporou. Ako váš partner zostávame na vašej strane, čokoľvek Vám život prinesie. Orthomol poskytuje pre vaše zdravie kvalitné výrobky a odborné znalosti vo výživovej medicíne s vášňou a presvedčením. Toto zostalo naším poslaním od našich začiatkov pred 25 rokmi a to je dôvod, prečo vyvíjame naše mikronutričné výrobky pre ich konkrétne oblasti použitia.

Vážime si našu vedeckú základňu a prvotriednu kvalitu našich výrobkov: to je dôvod, prečo náš lekársky tím pravidelne skúma a hodnotí medzinárodné štúdie o mikroživinách a ich prínosoch pre zdravie. A to je dôvod, prečo sme pravidelne certifikovaní Nemeckou technickou kontrolnou radou (TÜV Rheinland) podľa najprísnejších medzinárodných noriem o bezpečnosti potravín, ISO 22000. Preto je každý z našich balíkov vytlačený s individuálnym kódom, ktorý vám umožňuje aby ste skontrolovali, či zvonka Orthomol znamená aj zvonka Orthomol.

Zdravie žien

Orthomol Natal

Orthomol Natal je potravinový doplnok, ktorý obsahuje dôležité živiny pre vývoj dieťaťa počas tehotenstva a dojčenia, ako aj pre ženy so želaním mať dieťa.

Orthomol Femin

Orthomol Femin je doplnok výživy pre ženy počas menopauzy. Obsahuje dôležité živiny pre pokožku, vlasy a nechty.

Žiadna položka