Sme česká spoločnosť pôsobiaca na potravinárskom trhu od roku 1996. Sídlime v moderných priestoroch v malebnom prostredí Slušovíc v Zlínskom kraji. Sústredíme sa na produkty zdravej výživy, funkčné potraviny obohatené o probiotické kultúry, superpotraviny na podporu imunity a doplnky stravy pre podporu trávenia. Vyrábame unikátne ovsené kúpele pre osoby s atopickým ekzémom či inými dermatitídami. Dbáme na kvalitu surovín a dôkladne preverujeme ich pôvod a spôsob pestovania.

Pri vývoji nových produktov spolupracujeme s nutričnými poradcami, dermatológmi a špecialistami v odbore. Všetky novinky samozrejme osobne testujeme. Naše produkty sú kvalitným riešením stravovanie a podpory imunity pre osoby s bezlepkovou diétou, intoleranciou k laktóze a ďalšími potravinovými alergiami. V ponuke našich produktov si nájdu svoje milovníci zdravého životného štýlu a tiež vegáni.

Naša misia a poslanie

V TOPNATUR sme rodinnou a priateľskou spoločnosťou. Dbáme na technologické postupy, výrobné procesy a prepracované zloženie produktov, čo dokazuje niekoľko certifikátov, ktoré sme získali. Sledujeme neustále módne stravovacie trendy, bavíme sa s ľuďmi z rôznych cieľových skupín a chceme hlavne pomáhať.

Inšpirujeme sa produktmi zo zahraničia, ale snažíme sa udržať slovenské tradície a vždy myslieť na slovenského zákazníka a jeho potreby. Nepoužívame zbytočne konzervanty, farbivá ani geneticky modifikované suroviny.

Snažíme sa žiť v súlade s prírodou v osobnom živote aj v tom pracovnom. Sme v spojení s nutričnými poradcami, lekári, dermatológmi a odborníkmi na zdravú výživu. Väčšina produktov obsahuje probiotické kultúry, podporuje imunitu alebo riešia dermatologické problémy.