Vitamin Bottle

REGENERÁCIA ORGANIZMU S PODPOROU DAROV ZEME VO FORME PLODOV, RASTLÍN, BYLÍN, OVOCIA A ZELENINY JE NAJLEPŠOU CESTOU K PEVNÉMU ZDRAVIU.

Tak ako dúha zahŕňa všetky farby spektra, zem nám poskytuje všetky živiny nevyhnutné pre aktívny život. To najlepšie z prírody sme pre Vás naplnili do sortimentu výrobkov VITAMINBOTTLE.

V čom sa naše produkty líšia od väčšiny bio a natur výrobkov, ktorými je momentálne náš trh presýtený?

VŠETKY  PRODUKTY  VITAMINBOTTLE:

  • Sú vyrábané špeciálnou šetrnou technológiou so zachovaním všetkých dôležitých a cenných látok obsiahnutých v rastlinách a plodoch. Sú  preto vysoko využiteľné organizmom v maximálnej miere.
  • Produkty sú vo forme 100 % za studena lisovaných olejov, usušených častí rastlín a plodov uzavretých v rastlinnej kapsli, čo je pre ľudský organizmus prirodzená a veľmi dobre vstrebateľná forma. (Na rozdiel od tabliet s tvrdým povlakom alebo sirupov s umelými sladidlami, či nekvalitným alkoholom zaťažujúcim pečeň.)
  • Neobsahujú prídavné látky, konzervanty, plnidlá, farbivá, sladidlá, stabilizátory ani arómy (ako napr. stearan horečnatý, maltodextrín, sójový olej, lecitín, kyselina stearová, celulóza, glycerol, živočíšna želatína). Jedine v kapsliach obsahujúcich 100 % za studena lisované oleje sa nachádza včelí vosk, aby tak zabránil vytekaniu cenného oleja z kapsúl.
  • Všetky sú vhodné pre vegetariánov a väčšina z nich i pre vegánov vďaka obsahu aj baleniu z prírodných rastlinných zložiek. 99 % produktov je tiež vhodných pre celiatikov. Produkty neobsahujú sóju, mlieko ani iné alergény.
  • Produkty sú vyrábané výhradne v EÚ podľa najprísnejších výrobných a hygienických pravidiel HACCP. Výrobca má dlhoročné skúsenosti v potravinárskom sektore a využíva len tie najcennejšie rastlinné výťažky, tak aby bola zaistená maximálna účinnosť prípravkov na organizmus.
  • Produkty spĺňajú prísne legislatívne podmienky EÚ a SR (všetky produkty majú certifikáty ÚVZSR –  povolenie na predaj na území SR).
  • Sme firma priateľská k životnému prostrediu, naše produkty ponúkame a prezentujeme v obaloch a materiáloch z recyklovaného papiera.

PREČO PRÍRODNÉ VITAMÍNOVÉ A MINERÁLNE DOPLNKY?

Nielen my, ale aj naša matka Zem je už vyčerpaná. Tento nedostatok sa prirodzene šíri ďalej: rastlinné plody už neobsahujú toľko živín ako kedysi, dokonca ani dobytok nedostane z trávy toľko živín a tým pádom jeho mäso nie je také kvalitné.
Možno si teraz pomyslíte, že sa neoplatí investovať do Bio a Organic potravín. Je diskutabilné či Bio a Organic potraviny obsahujú viac živín, jedno je však isté – obsahujú menej chemikálií, hormónov, antibiotík, pesticídov a konzervačných látok a iných toxínov, ktoré škodia nášmu telu oveľa viac. Všetky tieto škodliviny sa v tele hromadia a uskladňujú a keď vznikne niekde nejaký zápal, tak prilievajú olej do ohňa.
Ak sa u človeka prejavia príznaky nedostatku vitamínov alebo minerálov, znamená to, že zásoby sú riadne prečerpané a situácia je vážna. Na rýchle doplnenie týchto látok sú výživové doplnky najlepším pomocníkom. Môžu sa užívať dlhodobo, v závislosti od ťažkostí a dĺžky, počas ktorej sa organizmus zaťažoval. Po určitom čase by mala kvalitná strava byť dostačujúca na to, aby telo zásobila potrebnými látkami bez pomoci doplnkov.

PREČO BYLINKY?

Rastliny sa používajú už niekoľko tisíc rokov na úľavu od rôznych neduhov. Sú veľmi účinné, dokážu veľmi efektívne naštartovať organizmus a jeho systémy. Vedia odstrániť bloky a posunúť veci, ktoré sa nehýbu, pomôcť zregenerovať sa. Hovoria rečou prírody, ktorej telo rozumie a preto ich dokáže veľmi efektívne využiť. Bylinky nie sú samospasiteľné, samé o sebe nevyvážia nesprávnu stravu. Sú to pomocné barličky pri komplexnom odstraňovaní chorôb a ich následkov .