Webber Naturals

Vaše zdravie je naša najvyššia priorita

Naše výrobné prevádzky, postupy a systémy sa riadia zásadami správnej výrobnej praxe (GMP). Všetky naše výrobky, postupy a kontrola kvality nielen spĺňajú tieto podmienky a požiadavky inšpekcie pre potraviny, ale ich aj prekračujú.

Naše laboratória sa podľa požiadaviek liekopisu USA zameriavajú na testovanie čistoty surovín, na identifikáciu a stanovenie stopových množstiev ťažkých kovov, nebezpečných mikroorganizmov, rezíduí pesticídov alebo iných kontaminantov.
V laboratóriách sa testujú aj hotové výrobky. Využívajú sa pri tom sofistikované skúšobné metódy vrátane HPLC (kvapalinová chromatografia s vysokým rozlíšením) a MS (hmotnostná spektrometria). Takto získame rýchlo a efektívne veľmi
presné výsledky.

Prísne výrobné a skúšobné metódy dodržiavané v našich zariadeniach, sú zárukou kvality a účinku a predstavujú najvyššiu kvalitu prírodných produktov na súčasnom trhu.

Kúpou výživových doplnkov Webber Naturals alebo iných výrobkov našej firmy, dostávate tie najhodnotnejšie prírodné produkty na podporu Vášho zdravia, ktoré sú v súčasnosti na trhu dostupné.

President, WN Pharmaceuticals Ltd.

Kto je za prírodnými vitamínmi Webber Naturals?


Webber Naturals poznáte zo širokého sortimentu prírodných produktov pre zdravie s našou značkou na etikete výrobkov v lekárňach, v predajniach potravín či iných maloobchodných zariadeniach po celej Kanade a USA.

Ak by ste nás prišli navštíviť, zistili by ste, že naše produkty predstavujú významnú časť rodiny prírodných produktov pre zdravie, ktoré sa vyrábajú v Kanade na jednom z najväčších výrobných zariadení v Severnej Amerike pre doplnky zdravej výživy.

Vo WN Pharmaceuticals Ltd bola vytvorená široká škála nutričných produktov, vrátane ďalších našich značiek. Napríklad, ako jediná spoločnosť v Kanade vyrábame vitamínový doplnok Sunkist®. Tiež Vám prinášame produktový rad MetaSlim®, Cold-A-Tak®, EchinaMax® a vitamíny MultiSure®.

WN Pharmaceuticals® Ltd už viac ako 50 rokov poskytuje služby svojim spotrebiteľom s original Webber produktami vitamínu E.

Naše produkty nepredávame priamo spotrebiteľom, ale prírodné produkty pre zdravie Weber Naturals nájdete všade tam, kde sa predávajú kvalitné doplnky, vrátane mnohých predajcov on-line.

„Pre nás, integrita znamená schopnosť a ochotu stáť za každým výrobkom, ktorý vyrábame. Každý jeden z nás z Webber Naturals cíti zodpovednosť za doplnky a rastlinné produkty, ktoré predávame. Nevyrábame placeba – vyrábame produkty, ktoré sa podieľajú na lepšom zdraví.“

Lekárska a vedecká odbornosť


Lekárske a vedecké poznatky sú výsledkom práce našich lekárov a prírodných liečiteľov, zberateľov liečivých rastlín a špecialistov na výživu. Títo všetci prispievajú k vývoju všetkých našich prírodných produktov.

Vyše 50 vedcov pracuje na tom, aby boli zabezpečené dokonalé výrobky s garanciou zdravotnej bezpečnosti a účinnosti, aby bolo zabezpečené, že každá jedna naša inovácia je na podporu zdravia z prírody. Náš tím odborníkov disponuje širokou škálou vedomostí, každý jeden s jedinečným vyškolením a z rozdielnych prostredí. Naši vedci a špecialisti na kontrolu kvality sú významní odborníci vo svojej oblasti.

Okrem toho, naše vlastné vedecké expertízy, prerokovávame s vedcami a výskumníkmi na univerzitách a vo vedeckých centrách po celom svete. Mnoho jednotlivcov, s ktorými sme konzultovali, boli nápomocní pri vývoji nových štandardov, postupov alebo skúšobných metodík. Významne tým prispeli k výskumu a vývoju zdravotne bezpečných, účinných prírodných produktov.

Prečo si vybrať Webber Naturals:

  • najväčší kanadský líder vo vývoji, spracovaní a výrobe,
  • systém priemyselnej kontroly,
  • prvotriedne suroviny z overených prírodných zdrojov (vlastné polia, plantáže, ovocné sady),
  • moderné patentované pokrokové receptúry,
  • vysoká účinnosť každého produktu,
  • garantovaná čistota,
  • malé výrobné šarže pre maximálnu čerstvosť,
  • NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH,
  • najpredávanejšie výživové doplnky v Kanade,
  • Originál Kanadský bio produkt.