V dnešnej uponáhľanej dobe plného stresu prichádza spoločnosť Pepdr Cannabis so 100% rastlinným extraktom Stop Stress, ktorý Vám dodá energiu a zvýši Vašu odolnosť proti stresu.

ADAPTOGÉN Stop Stress pomáha chrániť telo pred účinkami denného stresu a zároveň pomáha nervovej sústave, aby sa stala odolnejšou voči novým stresorom, ktorým každý deň čelíme. Žijeme rušný, aktívny život s množstvom stresu. Jeden deň nejde bez stresu. Či už je to práca, domov, zdravie, alebo sa len snažíme žiť najlepší život, stres je súčasťou života. Ale na jeho transformáciu môžeme využiť silu bylín. Z dlhodobého hľadiska môže neustály stres ovplyvňovať kvalitu Vášho života a vzťahov.

ADAPTOGÉN Stop Stress je adaptogénna bylinná zmes, na prirodzené zmiernenie stresu, ktorá pomáha posilňovať schopnosť tela zvládať denné stresory. Adaptogénne byliny sa používajú na podporu výživy, nervového systému, upokojujú vo chvíli, keďže si budujú svoju odolnosť voči stresu v priebehu času. To znamená, že stresory nás časom ovplyvnia menej a menej. Môžeme podporiť svoje telo, aby sme znížili negatívne účinky zážitku zo stresu na náš život. A to všetko môžeme urobiť pomocou adaptogénnych bylín. Výhodou adaptogénov je, že ich dlhodobým užívaním sa ich účinnosť neznižuje, rovnako ako fakt, že nie sú návykové.

Ručne vyrábaný extrakt na Slovensku, ktorý zaisťuje najvyššiu možnú kvalitu a najúčinnejší produkt. Ľahko použiteľná tekutá forma, urýchľuje vstrebávanie, takže sa môžeme okamžite začať cítiť lepšie. Extrakt je 100% prírodný, šetrne vyrábaný, bez akýchkoľvek prídavných chemických prísad.

Konopa siata a zázvor - je súčasťou tohto vzorca, ktorý pomáha ako katalyzátor napomáhajúci absorpcii bylín a synergizuje formuláciu. Konopa siata neobsahuje THC a nemá psychoaktívne účinky.