Dr. Nona

Zlepšuje prekrvenie a vyživuje pokožku tváre, napomáha regenerácii buniek, zvyšuje pružnosť tkaniva a pokožky, vďaka čomu vyhladzuje vrásky. viac

Výrobca: Dr. Nona Kód produktu: NONA000013

25,90 €
1 až 3 pracovné dni
ks

Pleťová bahenná maska Dr. Nona zlepšuje prekrvenie a vyživuje pokožku tváre, napomáha regenerácii buniek, zvyšuje pružnosť tkaniva a pokožky, vďaka čomu vyhladzuje vrásky. Má hojivé účinky a upokojuje podráždenú pokožku.

Vlastnosti Pleťovej bahennej masky Dr. Nona

  • má omladzujúci efekt
  • čistí pokožku tváre
  • pomáha pri hojení jaziev
  • napína ochabnutú pokožku
  • pôsobí proti akné, lupienke, vredom
  • priaznivo pôsobí na mastnú pokožku tváre a tela, kožné problémy chrbta a brucha

Aplikácia: aplikovať tenkú vrstvu masky na čistú a navlhčenú pokožku 1-2 krát týždenne, prípadne podľa potreby. Pri suchej pokožke nechajte pôsobiť 1-3 minúty, pri normálnej pokožke 3-5 minút, pri mastnej pokožke 5-7 minút. Neaplikujte na okolie očí a úst. Opláchnuť teplou vodou a následne aplikovať Dynamický hydratačný krém Dr. Nona

NEOBSAHUJE PARABÉNY! Vhodný aj na citlivú a alergickú pokožku!

Účinné látky: bioorganominerálny komplex (BOMK) z Mŕtveho mora, výťažok z listov aloe, vitamín E, olej z medovky, olej z citrusových plodov, olej z kadidlovníka, olej z myrhy, olej z broskyňových kôstok, levanduľový olej, výťažok z harmančeka, bahno z Mŕtveho mora.

Balenie: 75 ml

Články

Top 4 produkty  na akné

Top 4 produkty na akné

Vaša pokožka má malé otvory nazývané póry, ktoré sa môžu upchávať olejom, baktériami, odumretými kožnými bunkami a nečistotami.

Diskusia