Vlasová kozmetika - DuoLife

Vlasy sú tvorené z proteínu zvaného keratín, ktorý obsahuje ohromných 21 rôznych aminokyselín. Agresori životného prostredia, ako je slnko a znečistenie, v kombinácii s fénovaním, farbením a úpravou účesu, znižujú tieto hladiny aminokyselín a spôsobujú slabosť, rozštiepené končeky a zvýšené riziko lámania vlasov.

Toto poškodenie môžeme minimalizovať vyživovaním a ochranou prameňov prísadami, ako je panthenol, éterické oleje, extrakty z rastlín, keratín a hodvábne proteíny; všetky sú súčasťou našich produktov.

Ošetrenie vlasov

Potrebujú vaše vlasy výživné ošetrenie, ktoré by im pomohlo oživiť nevýrazné pramene? Od omladenia poškodených vlasov pôsobením UV žiarenia, drogistických produktov alebo nadmerného tepla (nástroje na úpravu vlasov), ste na správnom mieste! Náš rad vlasových šampónov, farieb, kondicionérov je ideálny na hĺbkové ošetrenie, ošetrenie lupín a vyrovnanie namáhanej pokožky hlavy, ako aj na vylepšenie vašej prirodzenej textúry, kučier alebo vlniek. Pripravte sa na to, že vás rozdiel očarí.