Dedra

Značka DEDRA vznikla v roku 1995. Od prvého okamihu sa inšpirovala víziou výroby najlepších drogistických produktov, ktoré je možné zákazníkovi ponúknuť. Tejto vízie sa držíme cez 20 rokov. S postupom času sme sortiment doplnili o elektro, kuchynské doplnky, upratovacie náčinie, dekorácie, odevy, obuv, šperky.

Ekológia na prvom mieste

Všetky drogistický a kozmetické produkty vyrábame s čo najväčším ohľadom na ochranu životného prostredia. Všetky naše drogistické výrobky sú koncentrované. Koncentráty môžeme zabaliť do menších obalov a tým po ich spotrebovaní zostane menej odpadu. Na prepravu koncentrátov k vám spotrebujeme menej pohonných hmôt. Znižujeme tak množstvo CO2 pri doprave k vám. Na testovanie produktov nepoužívame zvieratá.

Ako vzniká Super firma

Naša firma je založená na základoch, ako je úcta a rešpekt k ľuďom a k životnému prostrediu. Dlhodobo podporujeme Hospic Anežky Českej v Červenom Kostelci a nadáciu DAJME DEŤOM ŠANCU. Všetky procesy vo firme sú nastavené na uspokojenie všetkých prianí a túžob zákazníkov. Spokojným zákazníkom vďačíme za to, že sme získali ocenenie Czech Superbrands 5x za sebou.

Chceme byť najlepší partner

Nájdime ten najlepší produkt na trhu a ten ešte viac zdokonaľme. Jedine taký môžeme ponúknuť našim zákazníkom. To je hlavná myšlienka, ktorou sa budeme riadiť aj do budúcnosti. Naším cieľom je byť pre vás tým najlepším a spoľahlivým partnerom. Chceme vám pomáhať plniť vaše sny.